• ciągniki
 • maszyny rolnicze
 • autoryzowany serwis
 • Szukaj:
  Sulky
  Rozsiewacze nawozów
  >>
  DRV (sadowniczy) (2-18m)

  Rozsiewacz nawozów SULKY DRV jest maszyną przeznaczoną do pracy w sadach. Dzięki zastosowaniu jednej z dwóch możliwych przystawek, można osiągnąć szerokość pracy od 2 do 6 m. Pierwszym rozwiązaniem jest zastosowanie lokalizatora 2-rzędowego, który rozsiewa nawóz granulowany pod rzędy drzew, czyli tylko na boki (rzutowo). Drugim rozwiązaniem jest zastosowanie ogranicznika szerokości roboczej, który rozrzuca nawóz również z tyłu maszyny (na pełną szerokość). Rozsiewacz Sulky DRV jest maszyną uniwersalną; poprzez wykorzystanie standardowych łopatek rozsiewających może on pracować również na polu i rozsiewać nawóz w zakresie od 9 do 18 m. Szerokość roboczą ustawia się poprzez zmianę ustawienia kąta łopatek rozsiewających. Dodajmy, że dawka rozsiewu mieści się w zakresie od 2 do 1100 kg/ha, a same rozsiewacze są objęte 3-letnią gwarancją na przekładnię napędową.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  DRC (9-18m)

  Rozsiewacz nawozów SULKY DRC jest maszyną przeznaczoną do pracy polowej. Małe wymiary gabarytowe i lekka waga czynią z tego rozsiewacza maszynę, która może współpracować z ciągnikami o niższej mocy. Rozsiewacz Sulky DRC może pracować z szerokością pracy ustawianą w zakresie od 9 do 18 m. Szerokość roboczą ustawia się poprzez zmianę ustawienia kąta łopatek rozsiewających. Istnieje również możliwość pracy tylko jedną połową rozsiewacza. Otwieranie zsypów może odbywać się za pomocą linek (ciągna mechaniczne z rączkami montowanymi w kabinie ciągnika) lub hydraulicznie. Dodajmy, że dawka rozsiewu mieści się w zakresie od 2 do 1100 kg/ha, a same rozsiewacze są objęte 3-letnią gwarancją na przekładnię napędową.

  Wszystkie rozsiewacze nawozów, podobnie jak i pozostałe maszyny rolnicze SULKY są produkowane zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  DPX Prima (12-24m)

  Rozsiewacz nawozów SULKY DPX Prima jest przeznaczony do rozsiewania nawozów mineralnych w warunkach polowych. Rozsiewacz Sulky DPX Prima może pracować z szerokością pracy ustawianą płynnie w zakresie od 12 do 24 m. Bezstopniowe ustawienie szerokości roboczej uzyskuje się dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu SULKY DPX SYSTEM, którego zasadą działania jest zmiana miejsca spadania granulatu względem środka tarczy rozsiewającej. Szerokość roboczą ustawia się poprzez zmianę ustawienia dźwigni na skali, która jest połączona z rynienką zsypową. Możliwa jest praca tylko jedną połową rozsiewacza oraz rozsiew graniczny i na skraju pola. Otwieranie zsypów może odbywać się za pomocą linek (cięgna mechaniczne z rączkami montowanymi w kabinie ciągnika) lub hydraulicznie. Dawka rozsiewu mieści się w zakresie od 3 do 1100 kg/ha, a rozsiewacze są objęte 3-letnią gwarancją na przekładnię napędową. Rozsiewacz może współpracować z komputerem utrzymującym dawkę rozsiewu niezależnie od prędkości pracy (Vision DPB).

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  DPX Platinium (12-24 m) - Nowość!

  Począwszy od kwietnia 2010 roku Sulky wprowadza na rynek nowy model rozsiewacza nawozów granulowanych, który natychmiast pojawi się również w naszej ofercie: DPX Platinium. Jest to limitowana seria rozsiewaczy nawozów, które charakteryzują się wysoką precycją pracy, dzięki zastosowanemu Systemowi rozsiewu DPX (znanemu z wcześniejszych modeli rozsiewaczy Sulky) oraz niezwykle bogatemu wyposażeniu w bardzo atrakcyjnej cenie.
  W wyposażeniu standardowym maszyny znajduje się m.in. oświetlenie drogowe, zestawy do kontroli dawki roboczej i do kontroli szerokości pracy, pałąk ochronny, spełniający najnowsze normy z zakresu bezpieczeństwa, wałek napędowy i wysuwane stopy podporowe ułatwiające przyczepienie do ciągnika załadowanego rozsiewacza stojącego na ziemi. 3 lata gwarancji na przekładnię napędową i 1 rok na całą maszynę są potwierdzeniem wysokiej jakości.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  DPX 70 (12-24m)

  Rozsiewacz nawozów SULKY DPX 70 jest przeznaczony do rozsiewania nawozów mineralnych w warunkach polowych. Rozsiewacz może pracować z szerokością pracy ustawianą płynnie w zakresie od 12 do 24 m. Bezstopniowe ustawienie szerokości roboczej uzyskuje się dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu SULKY DPX SYSTEM, którego zasadą działania jest zmiana miejsca spadania granulatu względem środka tarczy rozsiewającej. Szerokość roboczą ustawia się zmieniając położenie dźwigni na skali, połączonej z rynienką zsypową. Możliwa jest praca tylko jedną połową rozsiewacza oraz rozsiew graniczny i na skraju pola. Dawka rozsiewu mieści się w zakresie od 3 do 1100 kg/ha, a rozsiewacze są objęte 3-letnią gwarancją na przekładnię napędową.
  Rozsiewacz, podobnie jak model Sulky DPX Prima, może współpracować z komputerem utrzymującym dawkę rozsiewu niezależnie od prędkości pracy (Vision DPB).

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  DPX 28 (12-28m) - Nowość!

  Rozsiewacz Sulky DPX 28 charakteryzuje się pojemnością podstawową zbiornika 1500 litrów (istnieje możliwość zamontowania nadstawki do 2100 l) i systemem rozsiewu DPX (ze zmiennym miejscem spadania granulek nawozu względem środka tarczy rozsiewającej). Model DPX 28 może rozsiewać nawóz w zakresie od 12 aż do 28 metrów. Dawka rozsiewu zawiera się w przedziale od 3 do 1000 kg/ha przy przykładowym rozsiewie na 24 m i prędkości pracy 8 km/h. Rozsiewacz spełnia najświeższą normę dotyczącą bezpieczeństwa pracy (EN 14017/A1) a jego kątowa przekładnia napędowa ma 3-letnią gwarancję.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  X 36 (12-36m)

  Rozsiewacz nawozów SULKY X 36- zawieszany rozsiewacz do nawozów mineralnych, granulowanych.

  Sulky Burel, francuski producent rozsiewaczy nawozów, siewników i agregatów uprawowo-siewnych, wprowadził w 2008 roku na rynek nową serię rozsiewaczy nawozów „X”. Wysoka jakość, możliwość współpracy z najnowszymi rozwiązaniami rolnictwa precyzyjnego (komputery Vision współpracują z takim oprogramowaniem jak AGROCOM CLAAS, Greenstar, Agrimap+, Satplan, Farmstar.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  X 44 (24-44m)

  Rozsiewacz nawozów SULKY X 44 - zawieszany rozsiewacz do nawozów mineralnych, granulowanych.

  Sulky Burel, francuski producent rozsiewaczy nawozów, siewników i agregatów uprawowo-siewnych, wprowadził w 2008 roku na rynek nową serię rozsiewaczy nawozów „X”. Wysoka jakość, możliwość współpracy z najnowszymi rozwiązaniami rolnictwa precyzyjnego (komputery Vision współpracują z takim oprogramowaniem jak AGROCOM CLAAS, Greenstar, Agrimap+, Satplan, Farmstar.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  Rozsiewacz przyczepiany DPA Polyvrac (12-24m)

  Rozsiewacz nawozów przyczepiany SULKY DPA POLYVRAC S 120 M

  Zaczepiany, pół-zawieszany rozsiewacz nawozów mineralnych, granulowanych oraz wapna

  Rozsiewacz przyczepiany do znakomite rozwiązanie dla gospodarstw dysponujących ciągnikami nieco mniejszej mocy oraz poszukującymi maszyn o dużej wydajności polowej i uniwersalnym zastosowaniu. W gamie rozsiewaczy nawozów, Sulky proponuje kilka modeli rozsiewaczy przyczepianych. Model DPA Polyvrac S 120 charakteryzuje się dużą skrzynią zasypową (9100 litrów) oraz możliwością rozsiewania nawozów granulowanych w zakresie od 12 do 24 m oraz wapna w zakresie do 12 metrów przy dawce sięgającej aż 6000 kg/ha! Rozsiewacz może być również wyposażony w składaną belkę o szerokości 9 metrów, przeznaczoną do specjalistycznego rozsiewu nawozów pylistych. Istnieje również możliwość doposażenia rozsiewacza w zestaw łopatek rozsiewających z zakresem szerokości pracy od 18 do 36 metrów.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  Rolnictwo precyzyjne: rozsiewacz nawozów z komputerem i GPS

  Rozsiewacze nawozów SULKY mogą wykorzystują najnowszą technikę w tym wykorzystania danych pochodzących z mapowania pól oraz sygnał GPS.
  Modele Sulky X36 i X44 mogą być wyposażone w komputer VISION, którego funkcje są następujące:

  - utrzymanie dawki rozsiewu niezależnie od prędkości jazdy,
  - możliwość ręcznej zmiany dawki co 10% (lub na życzenie co 5%),
  - rozsiew obiema stronami lub tylko jedną stroną rozsiewacza,
  - uruchamianie rozsiewu granicznego,
  - odczyty informacyjne (prędkość pracy, powierzchnia obsiewu, aktualna dawka w kg/ha),
  - możliwość zapisywania danych dla 8 różnych typów nawozów.

  prev
  AGRO-SERWIS
  Gojców 26
  27-500 Opatów
  tel./fax: 15 869 11 05
  e-mail: nowakowskim@korbanek.pl
  © Agroserwis - webdesign by fotomediaart.pl