• ciągniki
 • maszyny rolnicze
 • autoryzowany serwis
 • Szukaj:
  Massey Ferguson
  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 3600

  Innowacyjność i przywiązywanie uwagi do nawet najdrobniejszych szczegółów przez inżynierów i konstruktorów ciągników Massey Ferguson widoczne jest w nowych ciągnikach MF serii 3600. Z nowymi, wysoce wydajnymi silnikami, szerszą, bardziej komfortową kabiną, znakomitą zwrotnością i łagodną, nowoczesną linią maski, ciągniki te są doskonałym wzorem w sektorze maszyn specjalistycznych, jak i standardowych ciągników rolniczych.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 4400

  Czasami najlepsze rozwiązanie dla gospodarstwa jest zaskakująco proste. Jeżeli nie potrzebują Państwo ciągnika naszpikowanego skomplikowanymi rozwiązaniami, to ta seria spełni Państwa oczekiwania. Ciągniki MF serii 4400 charakteryzują się solidną konstrukcją i prostotą obsługi, dzięki czemu traktory te mogą pracować niezawodnie przez wiele lat.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 5400

  Twarde i przygotowane do ciężkich prac: nowe ciągniki Massey Ferguson serii 5400 są uniwersalne i umożliwiają wykonanie nawet najcięższych prac w każdym gospodarstwie. Te wielozadaniowe i nowoczesne ciągniki spełniają wszystkie stawiane im wymagania. Nowe modele oferują więcej dostępnej mocy, od 82 KM do ponad 107 KM. To co wyróżnia nowe ciągniki MF 5400 to nowoczesny design oraz najlepsze "geny" z wcześniej produkowanych ciągników serii 5400

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 6400

  Nowe ciągniki średniej i dużej mocy MF serii 6400 to doskonałe połączenie masy, mocy i bogatego wyposażenia. Klient ma do dyspozycji od 130 KM do 230 KM. To ciągniki charakteryzujące się bardzo dobrymi osiągami i wysoką wydajnością. Ciągniki tej serii wybierane są przez gospodarstwa rolne stawiające na oszczędność oraz zapewnienie komfortu pracy dla operatora.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 7400

  Zastosowana w ciągnikach Massey Ferguson serii 7400, bezstopniowa przekładnia napędowa DynaVT, daje pełną kontrolę nad płynną zmianą prędkości jazdy, mocy i prędkości obrotowej silnika przy zachowaniu optymalnego zużycia paliwa, co znacznie wpływa na wydajność i zmniejszenie kosztów w gospodarstwach. Co więcej, obsługa urządzeń i maszyn w ciągnikach Massey Ferguson 7400 DynaVT jest prosta i intuicyjna. Wszystkie powyższe atuty powodują, iż ciągniki te cieszą się dużą popularnością wśród rolników bez względu na wielkość gospodarstwa.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 8600

  Ciągniki MF 8600 cechuje nowoczesny, dynamiczny wygląd, który harmonizuje z jego dużymi rozmiarami. Sercem maszyny jest 6-cylindrowy silnik AGCO SISU POWER i nagradzana na prestiżowych wystawach przekładnia napędowa Dyna-VT. Przednia, wyprofilowana część ramy znacznie poprawia zwrotność maszyny. Przednia oś z amortyzacją QuadLink została wzmocniona i zamontowana do nowej, twardej konstrukcyjnie ramy. Jest wiele nowych i innowacyjnych cech ciągników MF 8600, które plasują je daleko przed konkurencją. Wszystkie te cechy gwarantują najwyższą wydajność i optymalne osiągi.

  prev
  AGRO-SERWIS
  Gojców 26
  27-500 Opatów
  tel./fax: 15 869 11 05
  e-mail: nowakowskim@korbanek.pl
  © Agroserwis - webdesign by fotomediaart.pl