• ciągniki
 • maszyny rolnicze
 • autoryzowany serwis
 • Szukaj:
  Krukowiak
  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Optimal 400 - 600/10-15 m

  Opryskiwacze zawieszane serii OPTIMAL produkowane są ze zbiornikami o pojemności 400 do 600 l z belkami o szerokości roboczej 10, 12, 13,5 i 15 m. Stanowią propozycję skierowaną szczególnie do mniejszych gospodarstw, nastawionych na tradycyjną produkcję roślinną. Standardowe wyposażenie tych maszyn stanowią podzespoły znanych producentów zachodnich takich jak Comet, ARAG czy TeeJet, przy czym każdy potencjalny użytkownik może doposażyć każdą wersję wg własnego uznania czy potrzeb prowadzonych zabiegów. Opryskiwacze OPTIMAL przeznaczone są do współpracy z ciągnikami mniejszej mocy.

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Optimal 800 - 1200/12-18 m

  Opryskiwacze zawieszane serii OPTIMAL MCC produkowane są ze zbiornikami o pojemności 800 do 1200 l z belkami o szerokości roboczej 12 i 15, 16 i 18 m. Stanowią propozycję skierowaną szczególnie do dużych gospodarstw. Standardowe wyposażenie tych maszyn stanowią podzespoły znanych producentów zachodnich takich jak Comet, ARAG czy TeeJet. W wersjach z belkami 15, 16 i 18 m wyposażone są w zawory stałociśnieniowe, hydrauliczne podnoszenie belki, instalację oświetleniową. Dodatkowo mogą być doposażane na indywidualne życzenie Klienta w głowice pięciopozycyjne, różnego rodzaju rozpylacze specjalistyczne, osprzęt do RSM, urządzenia monitorujące oraz komputery sterujące. Opryskiwacze OPTIMAL przeznaczone są do współpracy z ciągnikami większej mocy.

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Heros 400-800l/12-15m

  Opryskiwacze zawieszane serii HEROS produkowane ze zbiornikami o pojemności 400 i 800 l wyposażone są w belki szerokości roboczej 12 13,5 i 15 m. Ze względu na zastosowany zbiornik (3 in 1, polietylen) cieszą się szczególnym zainteresowaniem mniejszych gospodarstw, nastawionych na specjalistyczna produkcję roślinną (najczęściej warzywa). Standardowe wyposażenie tych maszyn stanowią podzespoły znanych producentów zachodnich takich jak Comet, ARAG czy TeeJet, przy czym każdy potencjalny użytkownik może doposażyć każdą wersję wg własnego uznania czy potrzeb prowadzonych zabiegów. Opryskiwacze HEROS 400 i 600 L przeznaczone są do współpracy z ciągnikami mniejszej mocy.

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Heros 1000-1200l/15-24 H

  Opryskiwacze zawieszane serii HEROS produkowane ze zbiornikami o pojemności od 1000 do 1200 l wyposażone są w belki o szerokości roboczej 15, 16, 18, 21 i 24 m. Stanowią propozycję skierowaną szczególnie do dużych gospodarstw, nastawionych na specjalistyczną produkcję roślinną. Standardowe wyposażenie tych maszyn stanowią podzespoły znanych producentów zachodnich takich jak Comet, ARAG czy TeeJet. W wersjach z belkami 15, 16 i 18 m wyposażone są w zawory stałociśnieniowe, hydrauliczne podnoszenie belki, instalację oświetleniową. Dodatkowo mogą być doposażane na indywidualne życzenie Klienta w głowice pięciopozycyjne, różnego rodzaju rozpylacze specjalistyczne, osprzęt do RSM, urządzenia monitorujące oraz komputery sterujące. Opryskiwacze HEROS 1000-1200 przeznaczone są do współpracy z ciągnikami większej mocy.

  Opryskiwacze
  >>
  Tajfun 1000-1500/SAD/O

  Opryskiwacze sadownicze przyczepiane serii TAJFUN 1000-1500/SAD/O wyposażone są w przystawkę okrągłą z ciągiem od tyłu. Przeznaczone są gównie do ochrony sadów prowadzonych tradycyjnie, w których wysokość chronionych drzew nie przekracza 4.5 m. Wydajność wentylatora regulowana jest za pomocą włoskiej przekładni dwubiegowej firmy Rotis lub poprzez zmianę kąta ustawienia łopat wirnika. Na przystawce, wykonanej z laminatu poliestrowo-szklanego zamontowane zostało 14 opraw dwurozpylaczowych z dyszami Lechler TR 80-015 oraz TR 80-03. Maszyny te posiadają zbiorniki 3-komorwe, wykonane z polietylenu, w których obok zbiornika głównego zamontowane zostały zbiornik na płukanie układu cieczowego oraz zbiornik na umycie rąk; standardowo wyposażone są również w pompy i zawory sterujące włoskiej firmy Comet.

  Opryskiwacze
  >>
  Tajfun 1000-2000/SAD/U

  Opryskiwacze sadownicze przyczepiane serii TAJFUN 1000-2000/SAD/U wyposażone są w przystawkę okrągłą z ciągiem od tyłu. Przeznaczone są gównie do ochrony sadów prowadzonych tradycyjnie, w których wysokość chronionych drzew nie przekracza 6 m. Opryskiwanie tak wysokich drzew jest możliwe dzięki zamontowanej wewnątrz przystawki specjalnej kierownicy powietrza, która zwiększa nie tylko zasięg, ale w znacznym stopniu poprawia również równomierność emitowanego powietrza. Wydajność wentylatora regulowana jest za pomocą włoskiej przekładni dwubiegowej firmy Rotis lub poprzez zmianę kąta ustawienia łopat wirnika. Na przystawce zamontowane zostało 14 opraw dwurozpylaczowych z dyszami Lechler TR 80-015 oraz TR 80-03. Opryskiwacze te posiadają zbiorniki 3-komorwe, wykonane z polietylenu, w których obok zbiornika głównego zamontowane zostały zbiornik na płukanie układu cieczowego oraz zbiornik na umycie rąk; standardowo wyposażone są również w pompy i zawory sterujące włoskiej firmy Comet.

  Opryskiwacze
  >>
  Tajfun 1000-2000/SAD/OC

  Opryskiwacze sadownicze przyczepiane serii TAJFUN 1000-2000/SAD/OC wyposażone są w przystawkę kolumnową z ciągiem od przodu (tzw. „odwrócony ciąg”). Przeznaczone są gównie do ochrony sadów prowadzonych intensywnie, w których wysokość chronionych drzew nie przekracza 5.0 m. Strumień powietrza, emitowany przez ten typ przystawki, odchylony jest do tyłu o ok. 20°, dzięki czemu zwiększa się zdolność przechwytywania cieczy przez liście chronionych drzew. Skuteczność zabiegu jest więc stosunkowo większa niż przy zastosowaniu opryskiwaczy z przystawkami tradycyjnymi. Wydajność wentylatora regulowana jest za pomocą włoskiej przekładni dwubiegowej firmy Rotis lub poprzez zmianę kąta ustawienia łopat wirnika. Na przystawce zamontowane zostało 16 opraw dwurozpylaczowych z dyszami Lechler TR 80-015 oraz TR 80-03. Maszyny te posiadają zbiorniki 3-komorwe, wykonane z polietylenu, w których obok zbiornika głównego zamontowane zostały zbiornik na płukanie układu cieczowego oraz zbiornik na umycie rąk; standardowo wyposażone są również w pompy i zawory sterujące włoskiej firmy Comet oraz instalację oświetleniową.

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Apollo 1000l/15-16H

  Opryskiwacze przyczepiane o pojemności zbiornika 1000 litrów przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w średnich i dużych gospodarstwach rodzinnych. Są one propozycją dla rolników, dla których dużą rolę odgrywa umiarkowana cena zakupu połączona z wysoką jakością opryskiwacza. Duży wybór spośród szerokiej oferty belek polowych, bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe sprawia, że opryskiwacze te są także propozycją dla bardziej wymagających użytkowników. Mała masa i nisko położony środek ciężkości opryskiwacza pozwala na wcześniejsze wykonywanie wiosennych zabiegów zwłaszcza na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych lub na pochyłościach terenu, na których użycie ciężkich opryskiwaczy na wysokich kołach jest zbyt ryzykowne. Solidna konstrukcja, zabezpieczona przed korozją powłoką lakierniczą o wysokiej jakości wykonaną metodą proszkową, została sprawdzona podczas wielu lat pracy w trudnych warunkach w kraju i za granicą. Belki polowe wyposażone w trapezowe lub wahadłowe układy stabilizacji charakteryzują się wysoką trwałością i równomiernością naniesienia cieczy opryskowej.

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Apollo 1000-2000l/15-18/H

  Opryskiwacze przyczepiane serii APOLLO przeznaczone są do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w średnich i dużych gospodarstwach rodzinnych. Są one propozycją dla rolników, dla których dużą rolę odgrywa umiarkowana cena zakupu połączona z wysoką jakością opryskiwacza. Duży wybór spośród szerokiej oferty belek polowych, bogate wyposażenie standardowe i dodatkowe sprawia, że opryskiwacze przyczepiane z serii APOLLO są także propozycją dla bardziej wymagających użytkowników. Mała masa i nisko położony środek ciężkości opryskiwacza pozwala na wcześniejsze wykonywanie wiosennych zabiegów zwłaszcza na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych lub na pochyłościach terenu, na których użycie ciężkich opryskiwaczy na wysokich kołach jest zbyt ryzykowne.

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Goliat 2500-3500 l 18-30m PHN

  Opryskiwacze przyczepiane z serii GOLIAT są przeznaczone do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w dużych i bardzo dużych gospodarstwach. Są to obecnie największe i najnowocześniejsze opryskiwacze produkowane w kraju o bogatym wyposażeniu standardowym. Szeroki wybór belek polowych, bogate wyposażenie sprawia, że opryskiwacze przyczepiane są interesującą propozycją nawet dla najbardziej wymagających odbiorców.
  Największą zaletą opryskiwaczy GOLIAT jest ich niezawodność i nowoczesność. Solidna konstrukcja opryskiwacza sprawdziła się w trudnych warunkach pracy w kraju, a wysoki poziom techniczny oferowanych rozwiązań docenili także odbiorcy z Europy Zachodniej. Powłoka lakiernicza wykonana metodą proszkową jest doskonałym zabezpieczeniem przed korozją i ułatwia utrzymanie opryskiwacza w czystości, a nowoczesne belki polowe wyposażone w trapezowe lub wahadłowe układy stabilizacji charakteryzują się wysoką trwałością i równomiernością naniesienia cieczy opryskowej.

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Goliat 2500-3000 l 18-30m PHN PLUS

  Opryskiwacze przyczepiane z serii GOLIAT - PLUS są przeznaczone do wykonywania zabiegów ochrony roślin i nawożenia płynnymi nawozami w dużych i bardzo dużych gospodarstwach. Są to obecnie największe i najnowocześniejsze opryskiwacze o bogatym wyposażeniu standardowym produkowane w kraju. Szeroki wybór belek polowych, bogate wyposażenie sprawia, że opryskiwacze przyczepiane są interesującą propozycją nawet dla najbardziej wymagających odbiorców.
  Największą zaletą opryskiwaczy GOLIAT - PLUS jest ich niezawodność i nowoczesność. Solidna konstrukcja opryskiwacza sprawdziła się w trudnych warunkach pracy w kraju, a wysoki poziom techniczny oferowanych rozwiązań docenili także odbiorcy z Europy Zachodniej. Powłoka lakiernicza wykonana metoda proszkową jest doskonałym zabezpieczeniem przed korozją iułatwia utrzymanie opryskiwacza w czystości, a nowoczesne belki po

  Opryskiwacze
  >>
  Opryskiwacz Goliat 2500-3500 l 18m PHNR PLUS TURBO

  Tylko nieliczni producenci opryskiwaczy na świecie posiadają w swojej ofercie belki polowe z pomocniczym strumieniem powietrza. Zastosowanie wentylatora i rozprowadzenie strumienia powietrza pozwoliło na utworzenie kurtyny powietrznej zlokalizowanej w sąsiedztwie rozpylaczy. Aktywne oddziaływanie strumienia powietrza na krople cieczy daje nowe nieznane dotąd możliwości w ochronie roślin.
  Dotyczy to zwłaszcza bezpiecznego stosowania najcenniejszych w ochronie roślin średnich i małych kropli, które w tradycyjnych opryskiwaczach były dotąd źródłem strat wywołanych znoszeniem. Obecnie straty cieczy zostały zredukowane do minimum, ponieważ są wdmuchiwane w łan roślin.
  Mniejsze znoszenie to możliwość przeprowadzania zabiegów przy użyciu drobnych kropel, które wydatnie zwiększają powierzchnię pokrycia i zwilżenia wszystkich organów rośliny.

  prev
  AGRO-SERWIS
  Gojców 26
  27-500 Opatów
  tel./fax: 15 869 11 05
  e-mail: nowakowskim@korbanek.pl
  © Agroserwis - webdesign by fotomediaart.pl