• ciągniki
 • maszyny rolnicze
 • autoryzowany serwis
 • Szukaj:
  Fendt
  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 200 Vario

  Z nową serią 200 Vario, Fendt oferuje nowy wymiar wydajności w segmencie ciągników kompaktowych. Od teraz klienci mogą czerpać korzyści z przekładni Vario w ciągnikach od 70 do 110 KM mocy maksymalnej. Fendt 200 Vario, pierwszy kompaktowy ciągnik standardowo wyposażony w bezstopniową przekładnię Vario został zaprojektowany, żeby zapewnić operatorowi najwyższy poziom komfortu i łatwości obsługi. Dzięki kompletnie nowej konstrukcji, Fendt 200 Vario oferuje poziom komfortu i wydajności niespotykany do tej pory w ciągnikach tych rozmiarów.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 300 Vario

  Ciagniki rolnicze serii 300 Vario to kontynuacja dobrze znanej w Polsce niezawodnej, ekonomicznej serii 300C i 300Ci. Traktory 300 Vario z bezstopniową skrzynią Vario łączy w sobie najlepsze rozwiązania z poprzednich serii 300 i jednocześnie jest łatwiejsza w obsłudze i wydajniejsza. Klient ma do dyspozycji modele o mocy maksymalnej od 95 KM do 125 KM. W standardzie znajduje się system TMS znacznie ułatwiający obsługę ciągnika. Niezależny układ hydrauliki zewnętrznej jest również w wyposażeniu standardowym tych traktorów.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 400 Vario

  Fendt 400 Vario to ekonomiczny, uniwersalny, kompaktowy i zwrotny ciągnik rolniczy wyposażony w bezstopniową skrzynię Vario w przedziale mocy maksymalnej pomiędzy 115 a 155 KM . Konstrukcja ramowa ciągnika, przednia oś amortyzowana, przedni podnośnik hydrauliczny, niezależny układ hydrauliki zewnętrznej, elektrozawory sterujące układem hydraulicznym, komputer Variotronic, tempomat - to elementy będące wyposażeniem standardowym tej serii.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 700 Vario

  FENDT 700 Vario to najpopularniejsze ciągniki rolnicze wyposażone w skrzynię bezstopniową Vario, które znalazły uznanie wśród rolników na całym Świecie. Firma FENDT stworzyła uniwersalny traktor rolniczy o mocy od 130 KM do 180 KM - idealny do prac pielęgnacyjnych jak również do ciężkiej pracy np orki. Bogate wyposażenie oraz wysoki komfort pracy to elementy które wyróżniają tą serię ciągników.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 800 Vario

  Nowa seria ciągników 800 Vario firmy FENDT, o mocy od 200 do 280 KM to połączenie kompaktowej budowy poprzedniej serii 800 Vario, która odniosła wielki sukces w wielu krajach, z mocą i technologią wielokrotnie nagradzanej serii 900 Vario. W nowej serii 800 Vario, Fendt wyznacza nowe standardy dla ciągników średniej mocy - komfortowa kabina x5, zupełnie nowym komputerem Variotronic, nowatorski system AdBlue w silnikach ciągników rolniczych, który już spełnia wymagania normy emisji spalin Tier4

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Seria 900 Vario

  Nowa seria ciągników 900 Vario firmy FENDT, o mocy od 240 do 390 KM to połączenie mocnej budowy poprzedniej serii 900 Vario, która odniosła wielki sukces w wielu krajach. W nowej serii 900 Vario, Fendt wyznacza nowe standardy przez zastosowanie nowatorskiego systemu AdBlue w silnikach ciągników rolniczych, który spełnia najsurowsze wymagania normy emisji spalin Tier4. Również w tej serii znajdziemy już dobrze nam znaną komfortową kabinę x5, komputerem Variotronic, amortyzowaną przednią oś w systemie wahaczowym czy też niezależny układ hydrauliki zewnętrznej.

  Ciągniki / Traktory
  >>
  Black Beauty

  Czarny ciągnik FENDT 900 Vario "Black Beauty" charakteryzuje się: elementami nadwozia w kolorze czarnym czerwonymi felgami chromowany grilem rurą wydechowa pokrytą stalą INOX dodatkowo może być wyposażony w: super komfortowy fotel Fendt Evolution active ( z aktywną klimatyzacją, pasem bezpieczeństwa, ogrzewaniem, aktywną i poziomą amortyzacją) system do jazdy wstecz światła drogowe typu LED - tylne i kierunkowskazy system jazdy równoległej Auto Guide standard VBS lub precision HP światła Ksenonowe z przodu na dachu kabiny światła Ksenonowe z przodu na słupkach kabiny światła Ksenonowe z tyłu na błotnikach

  prev
  AGRO-SERWIS
  Gojców 26
  27-500 Opatów
  tel./fax: 15 869 11 05
  e-mail: nowakowskim@korbanek.pl
  © Agroserwis - webdesign by fotomediaart.pl