• ciągniki
 • maszyny rolnicze
 • autoryzowany serwis
 • Szukaj:
  Amazone
  Rozsiewacze nawozów
  >>
  Rozsiewacze ZA-M

  Dwutarczowy rzsiewacz ZA-M 900 jest najkorzystniejszym cenowo wejściem w technikę ZA-M. Podstawowy zbiornik o pojemności 900 litrów daje się, dzięki łatwo montowanym nadstawkom, powiększyć do 1700 litrów. Wyjątkowo stabilna a równocześnie lekka rama, została optymalnie skonstruowana dla tej klasy wydajności. Dwutarczowy rozsiewacz ZA-M 1200 posiada zbiornik o pojemności 1200 litrów. Nadstawki pozwalają zwiększyć tę pojemność do 2700 litrów. ZA-M 1500 to idealny rozsiewacz dla przedsiębiorstw usługowych i dużych gospodarstw rolnych. Ten zawieszany rozsiewacz dysponuje dużym zbiornikiem o pojemności 1500 litrów. Dzięki nadstawkom, pojemność można zwiększyć do 3000 litrów. Wersje ZA-M z nadstawkami 2200; -2500; -2700; -3000 są dostepne fabrycznie, także w stanie kompletnie zmontowanym. jest najkorzystniejszym cenowo wejściem w technikę ZA-M. Podstawowy zbiornik o pojemności 900 litrów daje się, dzięki łatwo montowanym nadstawkom, powiększyć do 1700 litrów. Wyjątkowo stabilna a równocześnie lekka rama, została optymalnie skonstruowana dla tej klasy wydajności. Dwutarczowy rozsiewacz ZA-M 1200 posiada zbiornik o pojemności 1200 litrów. Nadstawki pozwalają zwiększyć tę pojemność do 2700 litrów. ZA-M 1500 to idealny rozsiewacz dla przedsiębiorstw usługowych i dużych gospodarstw rolnych. Ten zawieszany rozsiewacz dysponuje dużym zbiornikiem o pojemności 1500 litrów. Dzięki nadstawkom, pojemność można zwiększyć do 3000 litrów. Wersje ZA-M z nadstawkami 2200; -2500; -2700; -3000 są dostepne fabrycznie, także w stanie kompletnie zmontowanym.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  Rozsiewacze ZA-M ProfiS

  Najważniejszymi funkcjami dodatkowymi dwutarczowego rozsiewacza AMAZONE ZA-M profiS jest dokładne ważenie i precycyjne, zależne od prędkości jazdy regulowanie ilości wysiewu za pomocą nowego komputera pokładowego AMATRON+. Z zespołem ważenia rolnik lub przedsiębiorca może w każdej chwili sprawdzić ilość nawozu wysianego przez rozsiewacz oraz ilość pozostałą w rozsiewaczu.

  Dokładne sterowanie ilością wysiewu daje równomierne nawożenie wzdłuż przejazdów i tym samym bardziej efektywne wykorzystanie nawozów. ZA-M profiS posiada zbiornik podstawowy o pojemności1500 litrów a dzięki nadstawce można do powiększyć do 2500 litrów. Można go stosować w systemach ścieżek technologicznych od 10 do 36 metrów. ZA-M profiS jest seryjnie wyposażony w pakiet Tronic a opcjonalnie można go również wyposażyć w pakiet Comfort (dodatkowo obsługa wszystkich funkcji hydraulicznych), lub pakiet Hydro (hydrauliczny napęd tarcz wysiewających i mieszadła).

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  Rozsiewacz ZA-X Perfect

  Rozsiewacz odśrodkowy AMAZONE ZA-X Perfect dostarczany jest ze zbiornikami o wielkości 600, 900 i 1400 litrów. Przez zastosowanie 250 litrowej nadstawki można zwiększyć pojemność ZA-X Perfect 602 do 850 litrów. ZA-X Perfect 902 oraz 1402 można powiększyć stabilną 350 litrową nadstawką, do 1250 wzgl. 1750 litrów. ZA-X 902 można oprócz tego wyposażyć w nadstawkę zbiornika L 800, zwiększając jego pojemność do 1700 litrów. Nadstawki można zamontować w dowolnym momencie. Płaski zbiornik z równocześnie stromymi ścianami lejków, umożliwia uzyskanie niewielkiej wysokości napełniania, od 91 cm, a jednocześnie zabezpiecza dobry spływ nawozu. Podczas pracy, rozsiewacz przez cały czas pozostaje w pozycji poziomej i na stałej wysokości zawieszenia. Na tarczach wysiewających Omnia-Set, można bardzo łatwo i bez użycia narzędzi, ustawiać łopatki wysiewające do nawożenia zwykłego, pogłównego i wysiewu granicznego. Osiągany jest bardzo precyzyjny obraz wysiewu w szerokościach roboczych od 10 do 18 metrów, a dla mocznika, do 15 metrów. W celu zapobieżenia korozji i zapewnienia stałego funkcjonowania, cały mechanizm wysiewający (lejki, tarcze wysiewające i blachy ekranujące), wykonano ze szlachetnych gatunków stali.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  Rozsiewacz ZA-M Ultra

   

  Wysokowydajny rozsiewacz nawozów ZA-M 3000 ultra, został skonstruowany specjalnie dla najwyższej klasy wydajności. Efektywność i najwyższa precyzja przy maksymalnych wydajnościach stanowią w ZA-M jedność. Podstawowy zbiornik posiada pojemność 3000 litrów a dzięki nadstawkom, można go powiększyć odpowiednio do 3600 litrów. Z tarczami wysiewającymi OM, szerokości robocze można precyzyjnie ustawić w zakresie od 15 do 48 metrów. Cały system wysiewający wykonany jest ze szlachetnych gatunków stali. Bezobsługowa przekładnia w kąpieli olejowej stanowi nieocenione serce dwutarczowego rozsiewacza nawozów AMAZONE. Zintegrowane sprzęgło przeciążeniowe chroni przekładnię przed uszkodzeniami.

  Rozsiewacze nawozów
  >>
  Rozsiewacz ZG-B

  Wielkopowierzchniowy rozsiewacz nawozów ZG-B, spełnia wszystkie wymagania dużych gospodarstw oraz przedsiębiorstw usługowych. Na nowo zoptymalizowana wielkość, stabilny zbiornik o pojemności 5.500 lub 8.200 litrów oraz komfortowa technika podwozia, umożliwiają osiąganie wielkich wydajności powierzchniowych. Wersje ZG-B Special, Super i Drive wyposażone są w uniwersalny, dwutarczowy mechanizm wysiewający, do dokładnego wysiewu nawozów podstawowych na szerokość do 36 metrów, oraz wapna, na szerokość do 18 metrów. Przy ZG-B Precis oraz ZG-B ultra Hydro specjalnie do wysiewu nawozów mineralnych, zastosowano sprawdzoną technikę mechanizmów wysiewających ZA-M z Soft Ballistic System. O precyzyjne rozmieszczenie nawozu dbają tutaj pokryte warstwą twardego metalu tarcze wysiewające OM, pracujące na szerokościach roboczych od 24 do 48 metrów. Dzięki niewielkiej masie własnej możliwe jest uzyskiwanie masy użytkowej od 5,9 do 9,8 t. Strome ściany zbiornika zapewniają dobre zsuwanie się nawozu nawet wtedy, gdy jest on wilgotny.

  prev
  AGRO-SERWIS
  Gojców 26
  27-500 Opatów
  tel./fax: 15 869 11 05
  e-mail: nowakowskim@korbanek.pl
  © Agroserwis - webdesign by fotomediaart.pl